Album PL 2015 on Złoty Melon label
Rock (Alternative Rock)
Back of digipak: © 2015 Złoty Melon SP. Z O.O. CD1, CD2, DVD: ® © 2015 Złoty Melon Firma Dystrybucja: Rockers Publishing S.C Concert (Przystanek Woodstock 2013) lasts 1:31:22 hour. Packaged in 8-panel digipak. Includes 4-page insert (advertising about releases from Woodstock Festival Poland).
Happysad , *2001 PL album by | |
Artur Telka b, eb, bass, composed by | |
Bartłomiej Stolarek management, booking manager, booking, booking manager, coordinator, koordynacja projektu | |
Adam Taut cameraman, operatorzy kamer | |
Andrzej Kowalski cameraman, operatorzy kamer | |
Dariusz Posłuszny cameraman, operatorzy kamer | |
Jeremi Grzywa cameraman, operatorzy kamer, technician, ekipa | |
Marcin Ołdak cameraman, operatorzy kamer | |
Marcin Zbroszczyk cameraman, operatorzy kamer | |
Marek Fajhauer cameraman, operatorzy kamer | |
Mariusz Gałązka cameraman, operatorzy kamer | |
Michał Kubiak cameraman, operatorzy kamer | |
Michał Narojczyk cameraman, operatorzy kamer | |
Paweł Dominik cameraman, operatorzy kamer | |
Paweł Malinowski cameraman, operatorzy kamer | |
Paweł Pieczyłski cameraman, operatorzy kamer | |
Piotr Gronau cameraman, operatorzy kamer | |
Piotr Koper cameraman, operatorzy kamer | |
Piotr Kotarba cameraman, operatorzy kamer, technician, ekipa | |
Piotr Polański cameraman, operatorzy kamer | |
Ryszard Mroczkowski cameraman, operatorzy kamer | |
Wojciech Krakowski cameraman, operatorzy kamer | |
Wojciech Kursa cameraman, operatorzy kamer | |
Daniel Pomorski tr, cb, composed by, trumpet, keyboards | |
Jarek Dubiński perc, dr, composed by, percussion | |
Kuba Kawalec g, voc, composed by, lyrics by, vocals, guitar | |
Łukasz Cegliński g, voc, composed by, guitar, vocals | |
Bonyi Dontog crew, oswiak tv, film technician, multi-ingest hdtv | |
Damian Dudziński crew, oswiak tv | |
Ewa Bysiec crew, oswiak tv | |
Grzegorz Mazur crew, oswiak tv | |
Helena Szczepanik crew, oswiak tv, film technician, multi-ingest hdtv | |
Marek Krolczuk crew, oswiak tv, film editor, montaż | |
Michał Stawecki crew, oswiak tv | |
Olga Stachowska crew, oswiak tv, film technician, multi-ingest hdtv | |
Robert Matera crew, oswiak tv, film technician, multi-ingest hdtv | |
Tomek Dominiewski crew, oswiak tv | |
Łukasz Iwański crew, oswiak tv | |
Agata Mraczek-Banasik crew, wspólpraca | |
Agnieszka Cudna-Kopeć crew, wspólpraca | |
Aleksandra Rutkowska crew, wspólpraca | |
Andrzej Gałczyński crew, wspólpraca | |
Anna Jakubaszek crew, wspólpraca | |
Anna Michałowska crew, wspólpraca | |
Anna Sroka crew, wspólpraca | |
Bogdan Stachera crew, wspólpraca | |
Dominika Popiel crew, wspólpraca | |
Dorota Pilarska crew, wspólpraca | |
Ewa Barska crew, wspólpraca | |
Gaweł Andrzejewski crew, wspólpraca | |
Grzegorz Krzysztoń crew, wspólpraca | |
Jacek Paluszkiewicz crew, wspólpraca | |
Jacek Pawuska crew, wspólpraca | |
Joanna Dzyban crew, wspólpraca | |
Joanna Kaczorowska crew, wspólpraca | |
Julita Ryńska crew, wspólpraca | |
Justyna Stasiak crew, wspólpraca | |
Karol Petryka crew, wspólpraca | |
Karolina Pomian crew, wspólpraca | |
Karolina Rojek crew, wspólpraca | |
Kasia Krzysztofiak crew, wspólpraca | |
Katarzyna Baran crew, wspólpraca | |
Katarzyna Chmiel crew, wspólpraca | |
Katarzyna Grzelak crew, wspólpraca | |
Katarzyna Sasin crew, wspólpraca, design, projekt graficzny, graphics, projekt graficzny | |
Katarzyna Sobiech crew, wspólpraca | |
Katarzyna Wcisło crew, wspólpraca | |
Krzysztof Dobies crew, wspólpraca | |
Lidia Niedżwiedzka-Oswiak crew, wspólpraca | |
Magdalena Jabłońska crew, wspólpraca, design, projekt graficzny, graphics, projekt graficzny | |
Maja Studzińska crew, wspólpraca | |
Mateusz Zawiślak crew, wspólpraca | |
Małgorzata Domżała crew, wspólpraca | |
Małgorzata Mysłek crew, wspólpraca | |
Paulina Romulewicz crew, wspólpraca | |
Piotr Miazek crew, wspólpraca | |
Przemysław Janus crew, wspólpraca | |
Rafał Konert crew, wspólpraca | |
Sławek Burzykowski crew, wspólpraca | |
Tomasz Lektarski crew, wspólpraca | |
Zdzisław Garczarek crew, wspólpraca | |
Łukasz Widziszowski crew, wspólpraca, photography by | |
Złoty Melon SP. Z O. O. film producer, produkcja dvd, film producer, produkcja telewizyjna, management, organizator koncertu | |
Multiproduction film producer, realizacja telewizyjna | |
Waldemar Kłosiński film producer, realizacja telewizyjna, production manager | |
Studio Rangshar film technician, authoring dvd, film technician, authoring | |
Mikołaj Wit film technician, realizacja telebimów | |
Paweł Mirowski film technician, realizacja telebimów | |
Piotr Tomaszewski film technician, trias ee | |
Zbigniew Klonowski film technician, trias ee | |
Jerzy Owsiak , design, projekt graficzny, graphics, projekt graficzny, management, prowadzenie, film director, reżyseria, screenwriter, scenariusz | |
Karol Strzemieczny voc, g, guest, acoustic guitar, vocals | |
Michał Bąk cb, bs, ts, PO guest, saxophone | |
Jakub Moroń guest, trombone | |
Jacek Remiszewski lighting, projekt i realizacja Światła | |
Michał „Kurczak” Mazurkiewicz lighting, projekt i realizacja Światła | |
Robert „Iwan" Iwański lighting, projekt i realizacja Światła | |
Adam Antoszewski lighting, realizacja oświetlenia 2012 r. | |
Marcin Gardocki lighting, realizacja oświetlenia 2013 r. | |
Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy management, organizator festiwalu | |
Marek Przybytniak other, kierowca | |
Dawid Smolicz other, kierowcy | |
Robert Filipek other, kierowcy | |
Karolina Romanowicz producer, asystent realizatora | |
Radosław "Remek" Mysłek producer, producent koncertu, production manager, kierownik produkcji koncertu | |
Michał Niezbecki producer, realizacja dżwięku | |
Adam Hołysz film technician, monitory, producer, realizacja dżwięku | |
Dariusz Goczał producer, realizacja telewizyjna, producer, realizacja | |
Piotr Kajszczak producer, realizacja telewizyjna, producer, realizacja | |
Media Studio mixed by, recorded by, produkcja nagrań live, producer, realizacja, mixed by, mix tv, recorded by, wielokanałowa rejestracja dżwięku | |
Piotr Chancewicz g, bvoc, mixed by, recorded by, produkcja nagrań live, producer, realizacja, mixed by, mix tv, recorded by, wielokanałowa rejestracja dżwięku | |
Przemysław Nowak mixed by, recorded by, produkcja nagrań live, producer, realizacja, mixed by, mix tv, recorded by, wielokanałowa rejestracja dżwięku | |
Jacek Stachera , production manager, kierownik produkcji telewizyjnej | |
Paweł Fornalski promotion, merch | |
Artur Lewandowski recorded by, wielokanałowa rejestracja dżwięku, asystent | |
Marek Szymczyk mixed by, mix tv, asystent, recorded by, wielokanałowa rejestracja dżwięku, asystent | |
Tomasz Solnica b, mixed by, mix tv, asystent, recorded by, wielokanałowa rejestracja dżwięku, asystent | |
Andrzej Albiński stage manager, inspicjenci, oraz | |
Damian Radtke stage manager, inspicjenci, oraz | |
Krzysztof Wasita stage manager, inspicjenci, oraz | |
Robert Kamiński stage manager, inspicjenci, oraz | |
Witold Albiński stage manager, inspicjenci | |
Arkadiusz Klaban technician, backline, ekipa | |
Dariusz „Globus” Dziedzic technician, backline, ekipa | |
Duda Mirosław technician, backline, ekipa | |
Jacek Chudzik technician, backline, ekipa | |
Maciej Kręc bvoc, eb, PO technician, backline, ekipa, technician, backline, woodys backline | |
Maciej Wójkiewicz technician, backline, ekipa, technician, backline, woodys backline | |
Mateusz Mielcarek technician, backline, ekipa | |
Michał Kaleciński technician, backline, ekipa | |
Michał „Blacha” Blicharski technician, backline, ekipa | |
Przemysław "Dred" Pietrzak technician, backline, ekipa | |
Radosław Zobek-Czubaczyński technician, backline, ekipa | |
Romek Batyra technician, backline, ekipa | |
Sebastian Mytkowski technician, backline, ekipa | |
Wiesław Wilga technician, backline, ekipa | |
Adam Pokrzewiński technician, ekipa | |
Albert Włóka technician, ekipa | |
Andrzej Radys technician, ekipa | |
Artur Macieszko technician, ekipa | |
Bartosz Rysiawa technician, ekipa | |
Damian Kozłowski technician, ekipa | |
Damian Stepniak technician, ekipa | |
Dariusz Banasiak technician, ekipa | |
Dominik Stefański technician, ekipa | |
Ireneusz Nowik technician, ekipa | |
Jerzy Trzeciak technician, ekipa | |
Konrad Chmielewski technician, ekipa | |
Konrad Redestowicz technician, ekipa | |
Krzysztof Grabowski technician, ekipa | |
Marcin Zuzga technician, ekipa | |
Marek Kozłowski technician, ekipa | |
Mariusz Bedyński technician, ekipa | |
Piotr Pońsko technician, ekipa | |
Przemysław Szeptun technician, ekipa | |
Robert Guła technician, ekipa | |
Sebastian Zwierzchowski technician, ekipa | |
Stanisław Pietrynik technician, ekipa | |
Szymon Życiński technician, ekipa | |
Tomasz Buchowski technician, ekipa | |
Tomasz Janeczek technician, ekipa | |
Tomasz Wołoszyn technician, ekipa | |
Łukasz Krzyżanowski technician, ekipa | |
Łukasz Meliński technician, ekipa | |
Quattro Marek Fajkiel technician, konstrukcja sceny | |
Fotios Tzokas technician, nagłośnienie, fotis-sound | |
Marcel Zieliński technician, operatorzy kręcioła tv | |
Marcin Szaliński technician, operatorzy kręcioła tv | |
Marcin Szarłacki technician, operatorzy kręcioła tv | |
Mateusz Rybka technician, operatorzy kręcioła tv | |
Michał Klimek technician, operatorzy kręcioła tv | |
Petro Aleksowski technician, operatorzy kręcioła tv | |
Adam Zawadzki technician, realizacja nagłosnienia | |
Daniel Perdziak technician, realizacja nagłosnienia | |
Jacek Kaczmarek technician, realizacja nagłosnienia | |
Kacper Dziurzyński technician, realizacja nagłosnienia | |
Kuba Sala technician, realizacja nagłosnienia | |
Marcin Matysiak technician, realizacja nagłosnienia | |
Natalia Wajnor technician, realizacja nagłosnienia | |
Patryk Sala technician, realizacja nagłosnienia | |
Paweł Różczka technician, realizacja nagłosnienia | |
Piotr Hibner technician, realizacja nagłosnienia | |
Przemysław Kosierczyk technician, realizacja nagłosnienia | |
Przemysław Naguszewski technician, realizacja nagłosnienia | |
Robert Tomaszewski technician, realizacja nagłosnienia | |
Wojtek Rzechowska technician, realizacja nagłosnienia | |
Łukasz Miernik technician, realizacja nagłosnienia |
Wieslaw Wilga film technician, technika sceniczna |
Paweł Hordejuk management |
Arek Drygas photography by |
Artur Rawicz photography by |
Robert Grablewski photography by |
Krzysztof Szczepański producer, producent |
Adam Chmielewski technician, technicy |
Adam Ptak technician, technicy |
Andrzej Grodkiewicz technician, technicy |
Andrzej Misiewicz technician, technicy |
Andrzej Seremet technician, technicy |
Bartosz Jasnowski technician, technicy |
Daniel Ragiel technician, technicy |
Dariusz Tomczyk technician, technicy |
Krzysztof Lipiński technician, technicy |
Maciej Cygal technician, technicy |
Marcin Kuliński technician, technicy |
Mariusz Szulc technician, technicy |
Paweł Czekała technician, technicy |
Sebastian Malinowski technician, technicy |
Tomasz Flis technician, technicy |
Wojciech Bauer technician, technicy |
AB Film Andrzej Borkowski technician, technika telewizyjna |
No | Title | Artist | Composer | Duration | |
---|---|---|---|---|---|
1 | Most Na Krzywej | Happysad | 6:39 | ||
2 | Made In China | Happysad | 3:01 | ||
3 | Mów Mi Dobrze | Happysad | 3:31 | ||
4 | Zanim Pójdę | Happysad | 4:59 | ||
5 | Niezapowiedziana | Happysad | 4:25 | ||
6 | Taką Wodą Być | Happysad | 4:42 | ||
7 | Są Momenty Takie | Happysad | 4:21 | ||
8 | Bez Znieczulenia | Happysad | 4:06 | ||
9 | Nie Ma Nieba | Happysad | 3:13 | ||
10 | Psychologa | Happysad | 2:53 | ||
11 | Biegnę Prosto W Ogień | Happysad | 5:26 | ||
12 | Ciepło/Zimno | Happysad | 3:46 | ||
13 | Na Ślinę | Happysad | 4:23 | ||
14 | Łydka | Happysad | 2:19 | ||
15 | Wszystko Jedno | Happysad | 4:47 | ||
16 | W Piwnicy U Dziadka | Happysad | 6:05 | ||
17 | Kostuchna | Happysad | 3:57 | ||
18 | Wpuść Mnie | Happysad | 4:38 | ||
19 | Wręczenie Złotego Bączka | Happysad | 2:14 | ||
20 | My Się Nie Chcemy Bić | Happysad | 6:49 | ||
21 | Wrócimy Tu Jeszcze | Happysad | 4:30 | ||
22 | Most Na Krzywej | Happysad | |||
23 | Made In China | Happysad | |||
24 | Mów Mi Dobrze | Happysad | |||
25 | Zanim Pójdę | Happysad | |||
26 | Niezapowiedziana | Happysad | |||
27 | Taką Wodą Być | Happysad | |||
28 | Są Momenty Takie | Happysad | |||
29 | Bez Znieczulenia | Happysad | |||
30 | Nie Ma Nieba | Happysad | |||
31 | Psychologa | Happysad | |||
32 | Biegnę Prosto W Ogień | Happysad | |||
33 | Ciepło/Zimno | Happysad | |||
34 | Na Ślinę | Happysad | |||
35 | Łydka | Happysad | |||
36 | Wszystko Jedno | Happysad | |||
37 | W Piwnicy U Dziadka | Happysad | |||
38 | Kostuchna | Happysad | |||
39 | Wpuść Mnie | Happysad | |||
40 | Wręczenie Złotego Bączka | Happysad | |||
41 | My Się Nie Chcemy Bić | Happysad | |||
42 | Wrócimy Tu Jeszcze | Happysad | |||
43 | Wywiad Zespołem | Happysad | 19:39 | ||
44 | Slideshow | Happysad | 2:13 | ||
45 | Przystanek Woodstock 2012 | Happysad | |||
46 | Czarownicy Pies | Happysad | 3:27 | ||
47 | Damy Radę | Happysad | 3:37 | ||
48 | Długa Droga W Dół | Happysad | 4:17 | ||
49 | Ojczyzna | Happysad | 5:09 | ||
50 | Taką Wodą Być | Happysad | 3:59 |
30sec audio samples provided by